5. sınıf yıl sonu şök
5. sınıf yıl sonu şök

 

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ
1-Öğretmenler Kurulu …06.2014 tarihinde yukarıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 5/B sınıfında Erkan AKDOĞAN başkanlığında toplandı. Saygı Duruşu ve devamında İstiklal Marşı söylendi.
2-Başkan Erkan AKDOĞAN toplantıya katılanara teşekkür etti ve iyi dileklerle toplantıyı açtı. Yapılan yoklamada 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı Yağcıbedir İlköğretim Okulu 5/B Sınıfının derslerine giren öğretmenlerin hazır olduğu görüldü. Yazmanlığa oy birliği ile Erkan AKDOĞAN seçildi.
3- Öğrencilerden Neşrah ÜNAL,Betül ALTINEL,Sümeyye Gülsüm ORUÇ,Fatma Nur AKDAĞın genel olarak bütün derslerde istekli ve gayretli oldukları görüldü.Aynı öğrencilerin 2. dönemde ise birinci döneme oranla daha başarılı oldukları görüldü.Ali Rıza AYGÖR,Yağmur ÇETİN’başarılarında ise fazla bir değişiklik olmadığı görüldü.Ayrıca İrem TEPE isimli öğrencinin okula karşı ilgisi artmasından dolayı davranışlarında ve ders başarılarında artış gözlendiği belirtildi.
4-.Muammer Erdem DEĞİRMENCİ isimli öğrencinin derslerde sürekli arkadaşlarını ve öğretmenlerini rahatsız ettiği tüm öğretmenler tarafından söylendi..Bu durumun fark edilmesinden sonra Okul Müdürü Halil KORKUT, rehberlik öğretmeni Hüseyin KARADENİZ ve öğrenci velisi Metin DEĞİRMENCİ ile görüşüldü. Öğrencilerden Fatmanur UYSAL’ın kişisel temizliğine dikkat etmemesinden dolayı diğer öğrencilerin kendisiyle oturmak,oyunlara almak istememeleri,sürekli arkadaşlarıyla kavga etmesi devamlı hırçın davranışlar sergilemesi sınıfın huzurunu bozmuştur.Rehberlik öğretmeni,okul müdürü,ailesi ile görüşülmüş ve gerekli tedbirlerin alınması için uyarılarda bulunulmuştur.Annesi çocuğunun durumu ile ilgili olarak doktora gitmiş ve gerekli psikolojik desteği almıştır.

 

Tıkla