matematik
matematik

 

Matematik Üzerine

 

Matematik günümüzün en önemli ve en çok üzerinde durulması gereken ve üzerinde bilerce çalışma yapılan bir bilim dalıdır. Gördüğü bu önem ve değer sayesinde sürekli gündemde olan matematiğe hizmet etme amacıyla kurulan sitemiz de bu hedefine doğru emin adımlarla yürüyor.

 

Birinci yılımızı doldurduğumuz şu günlerde günlük 5 bin tekil kullanıcıya ulaşmanın gururunuz yaşıyoruz. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar her geçen gün sitemize daha fazla değer katıyor. Geçen zamanla birlikte sadece Türkiye’den değil Azerbaycan başta olmak üzere birçok ülke insanı tarafından da ziyaret edilen sitemiz her geçen gün büyümeye devam ediyor.

 

Sitemize gelen ziyaretçilerin yaptıkları bazı aramalar şöyle;
matematik, matematik öğretmenleri, matematika, matematikadan ochiq dars ishlanmalari, matematika dars ishlanma, matematika fanidan testlar, matematik olanlar, matematikos kengur, matematika za 3 razred, matematikis testebi, matematik sorulari, matematika dan test savollari, matematik games, matematika dan testlar, matematika elementare, matematikfessor, matematika uz kitob java, matematik oyunlari 2. sinif, matematik testi shqip, matematik testleri toplama, matematik testleri 5.sinif, matematik test, matematik sorular, matematik oyunu oyna, matematika 5, matematika 5 klass, matematika 10 pegi, matematika dan referat, matematika fletore pune 3, matematika lernen, matematika dan dars ishlanmalar, matematika za vseki, matematika za osnovnu skolu, matematika 2, matematika 3 razred devetogodisnje testovi, matematika 3.etf, matematika 3 razred, matematika 3 klasei, matematika 3 klas, matematika 3 dasaran, matematika 3.etf.rs, matematika 3 maila, matematika 3 razred osnovne skole, matematika 3 trigonometrijamatematikk hjelper, matematikk gyldendal penger,  matematikk s2 pensum, matematikk total system, matematikkoppgaver penger regn ut, matematika 1 klass, matematika dars ishlanmasi, matematika fanidan testlar to’plami o’zbekcha, matematika za 3 razred osnovne skole, matematika za 3 razred 1 deo, matematikis testebi2 klasi, matematikis testebi 2 klasi, matematikis testebi 2014, matematikis testebi.ge, matematikis testebi 3 klasi, matematik games year 6, matematik games year 1, matematik games year 4, matematika game, mathematik games, matematika games for kids, matematika dan testlar toplami, matematika elementare funksionet, matematika elementare detyra te zgjedhura, matematika elementare detyra te zgjedhura pdf,

 

Sizlerle her geçen daha da iyi oluyoruz. Katkılarınız için teşekkürler.