15 Mayıs Eba TV Uzaktan Eğitim Ders Programı

15 Mayıs 2020 Cuma Günü için  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) TRT Eba Tv Uzaktan Eğitim Ders Programı açıklantı arkadaşlar. İlokul, Ortaokul, Lise, AİHL, İHO, Uyum Sınıfı  düzeyinde açıklanan ders programı sayesinde derslerinize düzenli bir program çerçevesinde çalışabilirsiniz.

Açıklanan ders programı 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf, 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8. Sınıf, 9. Sınıf, 10. Sınıf, 11. Sınıf, 12. Sınıf ları içindir arkadaşlar.

15 Mayıs İlkokul Ders Programı

09:00 TÜRKÇE-1 Masal
09:30 HAYAT BİLGİSİ-1 Ülkemizde Hayat- Tema Değerlendirmesi 2
10:00 İNGİLİZCE-2 Fruit 3
10:30 HAYAT BİLGİSİ-2 Doğada Hayat-Bitki Yetiştirme ve Hayvan Besleme 3
11:00 İNGİLİZCE-3 Weather 3
11:30 TÜRKÇE-3 Masal
12:00 SOSYAL BİLGİLER-4 Etkin Vatandaşlık-Ünite Değerlendirme
12:30 FEN BİLİMLERİ-4 İnsan ve Çevre-Bilinçli Tüketici 2
13:00 UYUM İÇİN TÜRKÇE Etkinlikler
13:30 AİLE BİLGİLENDİRME Çocukluk Döneminde Yutma Bozukluklarına Yaklaşım-2
14:00 TÜRKÇE-1 (Tekrar) Masal
14:30 HAYAT BİLGİSİ-1 (Tekrar) Ülkemizde Hayat- Tema Değerlendirmesi 2
15:00 İNGİLİZCE-2 (Tekrar) Fruit 3
15:30 HAYAT BİLGİSİ-2 (Tekrar) Doğada Hayat-Bitki Yetiştirme ve Hayvan Besleme 3
16:00 İNGİLİZCE-3 (Tekrar) Weather 3
16:30 TÜRKÇE-3 (Tekrar) Masal
17:00 SOSYAL BİLGİLER-4 (Tekrar) Etkin Vatandaşlık-Ünite Değerlendirme
17:30 FEN BİLİMLERİ-4 (Tekrar) İnsan ve Çevre-Bilinçli Tüketici 2
18:00 UYUM İÇİN TÜRKÇE (Tekrar) Etkinlikler
18:30 AİLE BİLGİLENDİRME (Tekrar) Çocukluk Döneminde Yutma Bozukluklarına Yaklaşım-2
21:00 VELİ KUŞAĞI – BİZDEN

 

15 Mayıs Ortaokul Ders Programı

09:00 İNGİLİZCE-5 Animal Shelter-7
09:30 FEN BİLİMLERİ-5 Bağımlı, Bağımsız ve Kontrol Edilen Değişkenler
10:00 İNGİLİZCE-6 Saving the Planet-7
10:30 FEN BİLİMLERİ-6 Ampul Parlaklığına Etki Eden Faktörler
11:00 MATEMATİK-7 Daire Diliminin Alanı-2
11:30 FEN BİLİMLERİ-7 Hücre ve Bölünmeler (Soru Çözümü)
12:00 İNGİLİZCE-8 Science-3
12:30 FEN BİLİMLERİ-8 Elektrik Enerjisinin Üretimi
13:00 KUR’AN-I KERİM Tecvit ve Tilavet Uygulamaları 5
13:30 UYUM İÇİN TÜRKÇE Etkinlikler
14:00 AİLE BİLGİLENDİRME Çocukluk Döneminde Yutma Bozukluklarına Yaklaşım-2
14:30 İNGİLİZCE-5 (Tekrar) Animal Shelter-7
15:00 FEN BİLİMLERİ-5 (Tekrar) Bağımlı, Bağımsız ve Kontrol Edilen Değişkenler
15:30 İNGİLİZCE-6 (Tekrar) Saving the Planet-7
16:00 FEN BİLİMLERİ-6 (Tekrar) Ampul Parlaklığına Etki Eden Faktörler
16:30 MATEMATİK-7 (Tekrar) Daire Diliminin Alanı-2
17:00 FEN BİLİMLERİ-7 (Tekrar) Hücre ve Bölünmeler (Soru Çözümü)
17:30 İNGİLİZCE-8 (Tekrar) Science-3
18:00 FEN BİLİMLERİ-8 (Tekrar) Elektrik Enerjisinin Üretimi
18:30 KUR’AN-I KERİM (Tekrar) Tecvit ve Tilavet Uygulamaları 5
19:00 UYUM İÇİN TÜRKÇE (Tekrar) Etkinlikler
19:30 AİLE BİLGİLENDİRME (Tekrar) Çocukluk Döneminde Yutma Bozukluklarına Yaklaşım-2
21:00 VELİ KUŞAĞI – BİZDEN

 

15 Mayıs Lise Ders Programı

00:00 GAZETECİLİK 10 (Tekrar) Temel Fotograf
00:30 TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 11 (Tekrar) Numune Kumaş Dokuma
09:00 COĞRAFYA-9 Yerleşmelerin Gelişimi
09:30 İNGİLİZCE-9 Emergency and Health Problems
10:00 COĞRAFYA-10 Türkiye’de Göçler / Göçün Mekânsal Etkileri
10:30 FELSEFE-10 Sanat, Sanat Eserinin Nitelikleri
11:00 İNGİLİZCE-10 Digital Era
11:30 COĞRAFYA-11 Küresel ve Bölgesel Örgütler (AB, BDT, BM, D-8, G-20, İİT, KEİK, NATO, OECD, OPEC)
12:00 FELSEFE-11 Diyalektik Materyalizm ve Yeni Ontoloji
12:30 İNGİLİZCE-11 My Friends
13:00 COĞRAFYA-12 Dünya Ticaret Merkezleri ve Ağlarının Küresel Ekonomideki Yerleri / Türkiye’de Ticaret Merkezleri
13:30 İNGİLİZCE-12 Human Rights
14:00 ARAPÇA-10 Keşifler ve İcatlar 1
14:30 MESLEKİ ARAPÇA-11 Güzel Ahlaka Davet 1
15:00 MESLEKİ ARAPÇA-12 İslam Medeniyeti ve Özellikleri 1
15:30 ADALET 10 Hukuk Dili ve Terminolojisi
16:00 MATBAA TEKNOLOJİSİ 10 Baskı İşlemleri
16:30 YİYECEK İÇEÇEK HİZMETLERİ-11 Mutfak Uygulamaları
17:00 COĞRAFYA-9 (Tekrar) Yerleşmelerin Gelişimi
17:30 İNGİLİZCE-9 (Tekrar) Emergency and Health Problems
18:00 COĞRAFYA-10 (Tekrar) Türkiye’de Göçler / Göçün Mekânsal Etkileri
18:30 FELSEFE-10 (Tekrar) Sanat, Sanat Eserinin Nitelikleri
19:00 İNGİLİZCE-10 (Tekrar) Digital Era
19:30 COĞRAFYA-11 (Tekrar) Küresel ve Bölgesel Örgütler (AB, BDT, BM, D-8, G-20, İİT, KEİK, NATO, OECD, OPEC)
20:00 FELSEFE-11 Diyalektik Materyalizm ve Yeni Ontoloji
20:30 İNGİLİZCE-11 (Tekrar) My Friends
21:00 COĞRAFYA-12 (Tekrar) Dünya Ticaret Merkezleri ve Ağlarının Küresel Ekonomideki Yerleri / Türkiye’de Ticaret Merkezleri
21:30 İNGİLİZCE-12 (Tekrar) Human Rights
22:00 ARAPÇA-10 (Tekrar) Keşifler ve İcatlar 1
22:30 MESLEKİ ARAPÇA-11 (Tekrar) Güzel Ahlaka Davet 1
23:00 MESLEKİ ARAPÇA-12 (Tekrar) İslam Medeniyeti ve Özellikleri 1
23:30 ADALET 10 (Tekrar) Hukuk Dili ve Terminolojisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.