TYT Matematik Kitap Önerileri 2021

TYT Matematik 2020-2021 dönemi için soru bankası, Konu Anlatımı ve matematik deneme sınavları için kolay, orta ve zor seviyede kaynakları yorumlarıyla birlikte tavsiye edeceğiz.

Kolay Seviye TYT Matematik Kitap Önerileri 2021

Antremanlarla Matematik Seti: Toplamda 4 kitaptan oluşmaktadır. Temeli zayıf olan öğrenciler için tavsiye edebilirim.

Yeni Nesil Matematik: Soru tiplerine göre renklendirilerek ayrılmış. Kitap toplamda 384 sayfadan oluşmaktadır. Temeli biraz olan öğrenciler için önerebilirim.

Matematik Sıfır: Temel seviyedeki öğrenciler için konu anlatımı çok iyi olan bir kitaptır. Toplamda 510 sayfadan oluşuyor. Konu anlatımı ve ilgili soruların çözümü ile tavsiye edebileceğim kitaptır.

Hiç Problem Değil: İçerisinde 1300 civarı soru bulunmaktadır. Soruların arasında küçük bilgi notlarıda yer almaktadır. Ağırlıklı olarak klasik sorular mevcuttur.

Orta Seviye TYT Matematik Kitap Önerileri 2021

Üç Dört Beş Yayınları TYT Matematik Soru Bankası: Soruların tamamı çözümlü olup ağırlıklı olarak orta seviye sorularını içermektedir.Yaklaşık 2000 soru bulunmaktadır.

X-RAY TYT Matematik Denemeleri: Matematikte tüm konuları bitirmişseniz bu denemeleri çözmenizi tavsiye ederim. Toplamda 37 adet deneme bulunmaktadır. 29 adet konu denemeleri, 9 adet ise TYT denemeleri mevcuttur. Sorular ÖSYM uygun görünmektedir.

Metin Yayınları TYT Matematik Soru Kitabı: İçerisinde yaklaşık 1500 soru bulunmaktadır. Orta ve ileri seviye öğrenciler için uygun görünüyor.

Zor Seviye TYT Matematik Kitap Önerileri 2021

3D TYT Matematik Soru Bankası: Soruların tamamı çözümlü olup ileri düzey öğrenciler için soru tipleri uygun görünüyor.

Karekök Yayıncılık TYT Matematik Soru Bankası: Matematikteki konuları bitirdim diyorsanız bu kitabı önerebilrim arkadaşlar. 400 e yakın sayfadan oluşmaktadır.

Acil Matematik TYT Soru Bankası: Kitapta her bölümün balında yazı notları bulunmaktadır. Yeni nesil sorularla birlikte yaklaşık 2000 soru bulunmaktadır.

Bir cevap yazın